CPPT nabízí podporu při přípravě projektů do programu TA ČR ÉTA

Vzhledem k blížícímu se vyhlášení první veřejné soutěže v programu připojujeme základní informace ze semináře TAČR (ze dne 18.7.) a nabízíme podporu Centra pro přenos poznatků a technologií (CPPT) při přípravě žádostí o podporu. I když je program směřován primárně na podporu humanitních a společenskovědních oborů, v rámci interdisciplinarity je i prostor pro spolupráci humanitních a přírodovědných, lékařských či technicky zaměřených fakult.

Základní informace o programu ÉTA

• cílem programu ÉTA je posílení společenské a humanitní dimenze ve VaVaI při řešení výzev a příležitostí 21. století

• v projektu musí figurovat aplikační garant (budoucí uživatel výsledků)

• první veřejná soutěž bude vyhlášena 15. srpna 2017