Aktuality

ERASMUS + Key Action 1 – Erasmus Mundus Joint Master Degrees

Na stránkách Výkonné agentury EACEA byly zveřejněny výsledky výběrového řízení v rámci Výzvy EAC/A03/2016 pro rok 2017:


Univerzita Karlova získala v roce 2017 grantovou podporu se třemi svými projekty, které v rámci příslušných mezinárodních konsorcií podaly Fakulta sociální věd, Filozofická fakulta (projekt: TEMA+ European Territories: Heritage and Development, koordinátor Univerzita Eötvös Loránd, Budapešť) a Fakulta humanitních studií (projekt: Philosophies allemandes et françaises contemporaines: enjeux contemporains, koordinátor Univerzita Toulouse II – Jean Jaurès). Fakulta sociálních věd se svým projektem „European Politics and Society: Vaclav Havel Joint Master Programme“ stala koordinátorem mezinárodního konsorcia (partneři: Univerzita v Leidenu, Univerzita Pompeu Fabra v Barceloně a Jagelonská univerzita v Krakově). Další podrobnosti zde a na stránkách jednotlivých fakult.


Zveřejnění výzvy EACEA k podávání grantových přihlášek pro rok 2018 do Akce 1 ERASMUS + – Erasmus Mundus Joint Master Degrees se očekává v říjnu-listopadu 2017


Veškeré aktuální informace, co se týče náležitostí grantových přihlášek a následné realizace společných studijních programů, které získaly grant Erasmus +, lze nalézt v Průvodci programem Erasmus+ .


Informace o zveřejněných výzvách v rámci dalších evropských grantových programů lze nalézt zde.


Další aktuality

Poslední změna: 1. září 2017 12:00 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám