Zájmové spolky pro studenty


Orchestr a sbor Univerzity Karlovy

Pokud patříte mezi milovníky hudby a rádi byste reprezentovali svou Almu Mater na domácích a zahraničních koncertech, staňte se členy Orchestru a sboru Univerzity Karlovy OSUK nebo se přijďte podívat na některý z koncertů!Kontakt

Web: Orchestr a sbor Univerzity Karlovy

E-mail: 

Vysokoškolský umělecký soubor Univerzity Karlovy

Vysokoškolský umělecký soubor Univerzity Karlovy (VUS UK) je předním českým neprofesionálním sborovým tělesem složeným především ze studentů, absolventů a zaměstnanců Univerzity Karlovy a ostatních pražských vysokých škol.


Kontakt:

Vysokoškolský umělecký soubor o. p. s.

Voršilská 1, 110 08 Praha 1

Tel.: (+420) 224 932 870

Web: http://www.vus-uk.cz/

E-mail: 

Charlie

Na Univerzitě Karlově nově vznikl klub pro homosexuály (IFORUM). Spolek Charlie tak chce vytvořit prostor na podporu homosexuálů a tuto menšinovou orientaci detabuizovat. Do budoucna plánují pořádat nejrůznější sportovní, kulturní a společenské akce nebo soutěže, a to jak pro studenty a zaměstnance UK, tak i pro ostatní zájemce o tuto problematiku.


Kontakt:

Charlie o.s.

Táborská 438/51

140 00 Praha 4

Web: http://www.charlie.li/o-nas

E-mail:

Studentský klub K4

Klub K4 - studentská kavárna v budově v Celetné 20. Kromě posezení u kávy realizuje Klub K4 pravidelné semináře, workshopy, koncerty a festivaly. Součástí klubu K4 je Galerie K4, která připravuje obvykle jednu výstavu měsíčně.


Kontakt:

Klub K4

Celetná 20

110 00 Praha 1


OTEVÍRACÍ DOBA:

PO – PÁ 10:00 – 00:00

SO – NE 16:00 – 00:00


Chci pořádat

Chci rezervovat

Chci se zapojit

Kudy k nám

facebook.com/k4klub

Web: http://www.k4klub.org/

Filmový klub FHS

Filmový klub FHS UK pořádá pravidelné promítání každé dva týdny od 19:30 v budově FHS v Jinonicích, místnost 1036 (přízemí), není-li uvedeno jinak.


Web: http://fkfhs.blogspot.cz/p/o-nasabout-us.html

E-mail: 

Facebook FK FHS UK

Kulinářský klub

Kulinářský klub je pro každého, kdo má rád dobré jídlo a rád se podělí o své umění s ostatními členy prostřednictvím e-mailové konference.Web: http://suuk.cz/volny-cas-na-uk/kulinarsky-klub

E-mailová konference: 

Vysokoškolská amatérská liga

VŠ amatérská liga organizuje turnaje a zápasy ve sportech - squash, badminton, tenis a beach volejbal.


Více informací: www.vsliga.cz

Taneční škola Rilife

Pokud máte rádi tanec, přijďte se podívat na společenské tance na Pedagogické fakultě, flamenco na právnické fakultě, nebo street dance na Koleji 17.listopadu. Záleží jen na Vás, co si vyberete.


Více informací: http://suuk.cz/volny-cas-na-uk/tanecni-skola-rilife

Pěvecký sbor Acant

Pěvecký sbor Acant je sbor studentů Katolické teologické fakulty UK zaměřený na duchovní hudbu všech období a stylů. Vítán je každý, kdo rád zpívá, má určité zkušenosti se zpěvem a alespoň částečně se orientuje v notovém zápisu nebo má dobrou hudební paměť.


Kontakt:

Mgr. Terezie Minářová Výborná

E-mail: 

Web: http://www.ktf.cuni.cz/KTF-413.html

Horolezecký oddíl Přírodní vědy

Horolezecký oddíl Přírodní vědy pořádá akce v Čechách i v zahraničí. Je složen zejména ze studentů a absolventů Přírodovědecké fakulty, kteří mají zálibu v lezení po skalách. Není však omezen jen na Přírodovědeckou fakultu, ale členem oddílu se může stát každý, kdo má rád lezení.


Kontakt:

Web: http://horo.natur.cuni.cz/novacci

E-mail:

Tel: 775 605 849


Přijďte se podívat na naše tréninky: každé pondělí v 19:00 v posilovně a následně od 20:00 v sauně v areálu Sportovního centra UK v Hostivaři. V úterý a ve čtvrtek od 19:30, resp. 20:00 chodíme lézt na pražské stěny. Ve čtvrtek od 19:30 hrajeme fotbal v tělocvičně na koleji Budeč.

První Pražská Pedagogická Pivní Peruť

5P vytváří příjemné, takřka rodinné pohodově-relaxační prostředí, které je vynikající živnou půdou pro vznik nepřeberného množství studentských nápadů a stejně skvělou dílnou pro jejich realizaci. Členové jsou většinou z řad Katedry dějin a didaktiky dějepisu Pedagogické fakulty UK.


Plnohodnotným členem 5P se zájemce stane pouze absolvováním křtu. Tento vrcholný okamžik patří mezi hlavní body programu na v podstatě všech akcích konaných Perutí.


Kontakty:

na tento e-mail můžete psát s jakýmkoliv dotazem, pokud si budete chtít objednat tričko nebo s nápady na pochvaly, akce, výtky... Prostě cokoli co nám napoví co byste si přáli od Perutě!


nešlo by to ani bez kontaktu na šéfredaktorku Bylténu! Kam byste jinak posílali svoje příspěvky?


web: http://www.petipecko.org/

Vysokoškolský sportovní klub MFF UK

VŠSK MFF UK je určen zejména pro studenty MFF UK, ovšem zapojit se může každý. Stačí podat přihlášku do některého z oddílu.


Více informací: http://vssk.mff.cuni.cz/


Kontakty:

VŠSK MFF Praha

Bruslařská 10

100 00 Praha 10 – Hostivař

Vysokoškolský sportovní klub FTVS Praha

VSK FTVS Praha zajišťuje 28 sportovních odvětví, kde připravuje studenty na vrcholový a výkonný sport. Umožňuje ovšem i rekreačně-kondiční vyžití.


Více informací: http://www.ftvs.cuni.cz/vsk/index.htm


Kontakty:

Telefon, fax: +420-220 562 441

Mobil: +420-602 864 683

E-mail:Poslední změna: 9. říjen 2016 12:07 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám