Klub Alumni UK

Hlavním posláním Klubu Alumni UK je poskytovat informační, vzdělávací, kulturní a společenské služby všem svým členům z řad absolventů Univerzity Karlovy. Klub Alumni je tedy určen právě vám, kteří jste si Univerzitu Karlovu zvolili za svou a strávili na ní několik let náročným studiem oboru, do jehož problematiky jste toužili proniknout.


Úspěšným ukončením svých studií samozřejmě ještě nemusíte vazby s univerzitou zpřetrhat. Naopak. Klub Alumni si klade za cíl sounáležitost absolventů s univerzitou udržovat a bývalé studenty i nadále zapojovat do univerzitního dění.


Členství v klubu je otevřené všem absolventům Univerzity Karlovy. Svým členům klub umožňuje účast na odborných přednáškách a seminářích i významných akcích UK. Klub rovněž organizuje mnohé společenské události – například červnovou zahradní slavnost či vánoční setkání – a v neposlední řadě pak v rámci členské karty nabízí i další zajímavé výhody.


Velmi nás potěší, pokud se rozhodnete se svou alma mater zůstat i nadále ve vzájemném kontaktu, a pevně věříme, že se na půdě naší – a vaší – Univerzity Karlovy budeme setkávat i nadále.


Zaregistrujte se!Staňte se členy Klubu Alumni i vy!

Informace o Klubu Alumni naleznete nejen na těchto stránkách, ale rádi je poskytneme také v Informačním, poradenském a sociálním centru UK.


Informační, poradenské a sociální centrum UK

Oddělení informačních služeb

Celetná 13

116 36, Praha 1


Tel.: +420 224 491 850

Web: http://ipsc.cuni.cz

Facebook: www.facebook.com/IPSC.UK

E-mail:Poznámka: Jste-li členové bývalého Spolku absolventů a přátel UK (SAP UK) a zároveň nejste absolventi UK, nevyplňujte registrační formulář a o členství zažádejte prostřednictvím e-mailu: .


Poslední změna: 8. červen 2016 13:45 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám